Novinky

30.01.2008
Trio Pavlíček, Načeva a DJ Five vyráží na turné po českých klubech

Zdánlivě neslučitelná trojice muzikantů – kytarista Michal Pavlíček, zpěvačka Monika Načeva a DJ Five – vydala na podzim debutové album „Mami“. Svůj úspěšný projekt nyní na nadcházejícím turné zprostředkuje posluchačům i živě.

Album „Mami“, vydané premiérově v Respekt Edici, se právě díky týdeníku Respekt dostalo k několika tisícům posluchačů a je nyní k prodeji i v e-shopu Respektu. „Kvalitní českou hudbu budeme vydávat v naší edici i letos,“ říká k tomu Petra Sedláčková z vydavatelské firmy Respektu.

Mírně psychedelická až hypnotická hudba tria Pavlíček, Načeva a DJ Five bude nyní znít živě v klubech po celé republice, protože muzikanti chystají ke zmiňované desce turné. Představy Moniky Načevy o připravovaných koncertech jsou následující: „Chtěla bych, aby písně z CD ‚Mami‘ zazněly tak, jak jsme je natočili, abychom převedli atmosféru desky na pódium. Zazní také některé starší písně a možná i něco úplně nového.“

Zpěvačka se na výjezd po vlastech českých moc těší a samotné turné bere jako „soustředění na dané téma“, kdy všichni společně budou mít čas na to, představit posluchačům naživo svou týmovou práci. V některých městech připravovaného turné se mohou fanoušci těšit na projekce v režii VJky Symy. „Přála bych si, aby koncerty proběhly v co nejosobitějším hlubokém zážitku pro obě strany,“ říká ještě Načeva.

Ojedinělé uskupení muzikantů se pod hlavičkou Respekt Tour (zajišťuje D_Smack_U Promotion) rozjede do následujících měst:

27.2. Brno
28.2. Havířov
29.2. Ostrava
1.3. Kopřivnice
12.3. Olomouc
13.3. Zlín
14.3. České Budějovice
28.3. Sokolov
29.3. Plzeň

Celé turné zakončí trojice koncertem v Praze.

http://edice.respekt.cz

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist