Novinky

06.02.2012
A Banquet v dubnu pokřtí v Lucerna Music Baru své debutové album

Pražská kapela A Banquet, která svým hudebním stylem, který nazývá futu-roll, oslnila nejen domácí publikum, ale i hudební kritiky, kteří ji řadí mezi největší naděje domácí hudební scény, zveřejnila informace k vydání a křtu svého debutového alba. Deska, kterou A Banquet nahrávali koncem loňského roku v Chicagu s renomovaným producentem Stevem Albinim (Nirvana, Pixies), se bude jmenovat BREATH, bude obsahovat 11 písní a vyjde na jaře letošního roku. První singl s názvem Far Away však kapela vypustí ve formě nového videoklipu do světa už začátkem března.

„Breath jako nadechnutí k něčemu novému, Breath jako něco, co je naší součastí, BREATH, naše debutová deska, do který jsme ze sebe dali maximum,“ říká frontman kapely Mathieu von A Banquet k názvu alba.

Desku, kterou kromě Albiniho produkuje také Boris Carloff a kterou právě společně dokončují, kapela pokřtí 10. dubna v pražském Lucerna Music Baru. A Banquet však již před dokončením alba vstoupili do letošního roku více, než dobře. MF Dnes je označila jako č. 1 mezi kandidáty na hudební hvězdy letošního roku na domácí scéně, jejich poslední klip Lost in Your Shades se už několi týdnů drží mezi TOP 5 diváckých přání na MTV a čerstvě pak byla kapela nominována v anketě Žebřík jako Objev roku 2011. Videoklip je k vidění zde: http://youtu.be/mG4y9oA-dFA.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční 10. dubna od 20:00, budou k dispozici za 130,- Kč + poplatky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal a bez poplatku v pokladně Lucerna Music Baru, na místě v den koncertu za 160,- Kč. A Banquet si na křest přizvali také zahraniční hosty, jejichž jména budou zveřejněna dodatečně.

„Křest desky v Lucerně bude oslavou naší skoro roční práce na desce. Za tu dobu jsme se toho hodně naučili a zase vyvinuli futu-roll dál. Zároveň to bude první koncert v Praze po téměř půlroční pauze, kterou jsme věnovali nahrávání. Takže si to určitě nenechte ujít, budeme mít opravdu spoustu novinek!“ vzkazuje Mathieu.

Více info na:

www.facebook.com/abanquet
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


http://www.a-banquet.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist