Novinky

24.02.2012
Cursive mají mové album, v květnu zazní na Sedmičce

Skupina Cursive je americká indie rocková kapela z Nebrasky. Nedávno poskytla stream svého sedmého alba I Am Gemini exkluzivně na RollingStone.com. Album vyšlo 21.února na labelu Saddle Creek, celé si ho lze poslechnout zde: http://www.rollingstone.com/music/news/exclusive-stream-cursives-schizoid-concept-album-i-am-gemini-20120213.

Cursive odstartovali své zimní a jarní turné vyprodaným koncertem v Larimer Lounge v Denveru v Coloradu, o kterém v blogu Westword’s Backbeat napsali “…zvuk byl bláznivý, texty ambiciózní a reakce nadšené.”

I Am Gemini je silný a surreálný hudební příběh Cassia a Pollocka, dvojčat, které byly po narození rozděleny. Jedno dvojče je dobré, druhé zlé. Jejich nečekané setkání v domě, který není domovem, se stává klasickým soubojem o duši, kterému asistuje celá plejáda postav, včetně sboru andělů a démonů a dvou sester srostlých na hlavách, které se objeví ve skladbě “Wowowow”.

Album bylo nahráno v Omaze, v NE’s ARC studiích a smícháno v Red Room v Seattlu, WA s producentem Mattem Baylesem (Mastodon, Minus The Bear, Isis). Na albu opět zazáří zpěvák Tim Kasher,který celý příběh vymyslel a otextoval, od první skladby do třinácté. Výsledkem je třináct kompaktních skladeb, které do sebe zvolna přecházejí a vytvářejí jedinečný,nápaditý a ohromující příběh. Poslechnout si ho můžete 15.května od 20.hodin na strahovské Sedmičce.

Vstupenky za 210,- Kč + poplatky zakoupíte v sítí Ticketpro. Na místě v den koncertu pak za 250,- Kč.

Více info na:

www.klubstrahov007.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.cursivearmy.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist