Novinky

29.02.2012
A Banquet si na křest své debutové desky pozvali hosty z Itálie a ze Slovenska

Křest debutové desky Breath kapely A Banquet se neúprosně blíží. Deska, kterou A Banquet koncem loňského roku nahrávali v Chicagu s producentem Stevem Albinim (Nirvana, Pixies), bude obsahovat 11 skladeb. První singl s názvem Far Away bude zveřejně v nejbližších dnech formou videa.


Kapela v souvislosti se svým křtem oznámila jména zahraničních hostů, kteří se jejich slavnostního koncertu zůčastní. Budou jimi slovenští Talkshow a Low-fi z Itálie.

Talkshow je slovenská indie-rock/post punk revivalová kapela založená v dubnu 2008 v Bratislavě. Zvuk kapely je založený na agresívních melody-garage rock-sound riffových kytarách, mohutné base, tvrdých bicích, temných klávesech a expresivním zpěvu.

Low-fi je italské trio vedené dvojčaty Alessandrem a Adrianem z Itálie. Se svým new wave a elektrem se podíleli na několika kompilacích. V roce 2010 vydali u Octopus Records své EP a nedávno jim vyšlo jejich debutové album.

„Křest desky v Lucerně bude oslavou naší skoro roční práce na desce. Za tu dobu jsme se toho hodně naučili a zase vyvinuli futu-roll dál. Zároveň to bude první koncert v Praze po téměř půlroční pauze, kterou jsme věnovali nahrávání. Takže si to určitě nenechte ujít, budeme mít opravdu spoustu novinek!“ vzkazuje Mathieu.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční 10. dubna od 20:00, jsou k dispozici za 130,- Kč + poplatky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal a bez poplatku v pokladně Lucerna Music Baru, na místě v den koncertu za 160,- Kč.


Více info na:

www.facebook.com/abanquet
www.bandzone.cz/talkshow
www.facebook.com/lowfiband
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


http://www.a-banquet.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist