Novinky

18.04.2016
Červencový program Futurum music baru obohatí američtí The Devil Makes Three

"Cesta ven vede z každého města. Vše, co musíš udělat, je dostat se na ni, "říká Pete Bernhard z americké bluegrassové kapely The Devil Makes Three.

Čtvrté album The Devil Makes Three a jejich první na labelu West Records s názvem I’m a Stranger Here produkoval Buddy Miller a nahráno bylo ve studiu Easy Eye Sound Dana Auerbacha (Black Keys) v Nashvillu. Vyšlo v loňském roce a pro kapelu znamenalo další milník.


S mírně punkovou perspektivou amerického vintage blues dýchá z alba čerstvost a vzrušení. Protkané je prvky ragtime, country, folku a rockabilly a přináší svěží přístup k akustické hudbě, která je hluboce ponořena v rytmu. The Devil Makes Three překlenuli most mezi hudebními styly. Vokální harmonie krouží těsně kolem originálních písní a vdechla nový život oblíbeným coverům. To vše se vylévá z nadčasového impulsu, který vás táhne do minulosti a letí s vámi do budoucnosti.

Poté, co kapela vydala v roce 2002 své první album, získali nadšené davy fanoušků, kteří jsou k The Devil Makes Three nesmírně loajální a nadšeně podporují kapelu s každým jejich dalším krokem. The Devil Makes Three se nesporně dostali na správnou cestu. Neměli ale tušení, že je zavede do destinací, jako jsou Austin City Festival, Bonnaroo, turné s Willie Nelson, Emmylou Harris a Rodney Crowell. Nyní přichází čas jít po cestě dál. A tak The Devil Makes Three zamíří i do Prahy.

Vstupenky na koncert The Devil Makes Three, který se uskuteční 6.července v pražském Futurum music baru budou k zakoupení za 330,- Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim od středy 20.4.2016. Na místě v den koncertu pak za 400,- Kč.

Více info na:

www.thedevilmakesthree.com
www.facebook.com/thedevilmakesthreemusic
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


https://goout.cz/cs/listky/the-devil-makes-three/bhm/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist