Novinky

26.04.2016
The Tallest Man On Earth míří ze Švédska do Prahy

Album Dark Bird Is Home nevypadá, že pochází z jedné doby, jednoho místa nebo z jednoho magnetofonu. Písničky a zvuky byly nahrávány v různých zemích a studiích, nesou v sobě jistou omšelost a prach.

Pokud jste fanouškem The Tallest Man On Earth, Dark Bird je poctou starým deskám, které milujete, a výletem na nová místa, která si teprve zamilujete. A pokud tohoto švédského umělce jménem Kristian Matsson ještě neznáte, tak si tyto písničky pěkně vychutnejte a vězte, že na vás čeká dalších asi čtyřicet skvělých písniček z jeho starších desek!

Dark Bird je nejosobnější a nejpřímočařejší album The Tallest Mana, hlubší a temnější než alba předešlá. Melodie a aranžmá jsou klasické, jako stará auta a starožitné hodiny. Texty a jejich přednes jsou jak uklidňující, tak zneklidňující, jako vysoké stromy a široké kopce.

Témata desky jsou všem známá - strach a temnota, spánek a jeho nedostatek, sny ve tmě i za světla. Pohyb, opouštění, cesta. Vzdálenost a zastávky, dlouhé přímé linie, dočasná místa. Spolucestovatelé a partneři, léčivá mysl. Odpuštění a věci, které je třeba zapomenout.

Na albu číslo čtyři umělce jménem The Tallest Man on Earth očekávejte ty nejhlasitější a nejsuverénnější skladby a zároveň i ty nejtišší a nejcudnější. Po dobu několika dalších let si The Man na turné k Dark Bird Is Home bude vůbec poprvé brát s sebou na pódium doprovodnou kapelu. Jak znějí společně budou moc poznat fanoušci i na jejich pražském koncertě 12.září v Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 490,- Kč + poplatky budou v prodeji od 28.4. na pokladně a webu LMB, na www.goout.cz a v sítích Tickepro, Ticketportal a Eventim. Na místě v den koncertu pak za 590,- Kč.

Více info na:

www.thetallestmanonearth.com
www.facebook.com/thetallestmanonearthofficial
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


https://goout.cz/cs/listky/the-tallest-man-on-earth/tkm/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist