Novinky

11.05.2016
Norští Kakkmaddafakka přijedou v září do Prahy představit své nové album

KMF (Kakkmaddafakka) se vracejí se svým stejnojmenným třetím studiovým albem a 27.září odehrají koncert v Lucerna Music Baru! Vstupenky za 390,- Kč + poplatky budou k zakoupení od 12.5. v pokladně a na webu Lucerna Music Baru a v předprodejích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu pak za 490,- Kč.


Od svého vzniku v roce 2004 tato norská indie-rocková kapela prošla mnoha proměnami, ale jedna věc zůstává stejná - užasná koncertní show, která nadchla publikum od klubů v norském Bergenu k mezinárodním festivalům s 50000 diváky.

V roce 2011 kapela vydala svou albovou prvotinu ‘Hest’, kterou produkoval další bergenský rodák Erlend Øye. Album bylo velice příznivě hodnoceno kritikou a jeho sláva se šířila po celém světě. Další album ‘Six Months is a Long Time' (2013) prohloubilo jejich úspěchy a kapela se vydala na vyprodané turné po Evropě, Jižní Americe a dalších koutech světa.

Součástí turné v roce 2016 - “KMF” World Tour - bude i vystoupení v pražském Lucerna Music Baru v úterý 27. září, kde odehrají exkluzivní show. Téměř všechny další koncerty jsou již vyprodané, tak dlouho neváhejte!

Více info:

www.kmfband.com
www.facebook.com/kakkmaddafakkamusic
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.cz/cs/listky/kakkmaddafakka/mcn/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist