Novinky

28.06.2016
Jako support Rodrigueze se představí půvabná Španělka Lucia Scansetti

Něha a síla, které zastaví čas, ukazují nejlépe, že přirozenost jednoho jediného lidského hlasu je to jediné, čemu potřebujete naslouchat. V hlase této nové umělkyně pocítíte nejhlubší emoce. Jen několik slov vyjádří to, že je jí pouhých jedenadvacet let, ale že její zpěv zní jako zpěv člověka plného životních zkušeností a nadějí.

Její první album “Dimensions of Dialogue” se zrodilo v Madridu ve Španělsku díky crowdfundingové kampani, která shromáždila potřebné finance na jeho vznik během necelého měsíce. Album tvoří sedm písní, v kterých zpěvačka prochází všemi svými imaginárními myšlenkami za doprovodu delikátních zvuků, snových zvukových krajin a tak výjimečného hlasu, který se navzdory jejímu mládí pyšní vyzrálostí, vřelostí a klidem, kterými oplývají jen zkušení umělci.

Na scéně tedy máme nový hlas folkové femme: Lucía Scansetti je třaskavinou plnou popové měkkosti, organické ambience a klikatosti. Dalším mezníkem v její kariéře je fakt, že bude doprovázet Rodrigueze jako support při jeho letošním turné.


https://goout.cz/cs/listky/rodriguez/oil/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist