Novinky

11.07.2016
Německé duo The Picturebooks v Praze zahraje před Le Butcherettes

Před mexickou rockovou kapelou Le Butcherettes, která 3.října vystoupí v pražském Lucerna Music Baru, zahraje přední německé blues-rockové duo The Picturebooks. Hrající tvrdý rock prosycený blues.

Německé duo si získalo renomé nejen svým debutem z roku 2014 ‘Imaginary Horse’ (RidingEasy Records), ale také svým uměním vyrábět, opravovat a upravovat motocykly a svými dovednostmi v jízdě na skateboardu. Kapela se objevila v Noisey/Vice, Team Rock, Daytrotter a o designu jejich motorek se psalo v nejznámějších časopisech věnovaným motocyklům - Easyriders (USA), Custombike (Německo), Dice Magazine (Velká Británie), Hot Bike (Japonsko) a dalších.

“The Picturebooks zní přesně tak, jako když se pálí motorový olej na rozpálené dálnici v kalifornské poušti,” vysvětluje manažer A&R labelu Another Century Mike Gitter. “ Jsou naprosto výjimeční, hudebně nezapomenutelní a naprosto nejvíc rockandrolloví. Museli jsme tyhle jezdce na zvukové dálnici prostě mít…”

The Picturebooks také uvádějí nový videoklip “The Rabbit And The Wolf” z alba ‘Imaginary Horse’, který režíroval Claus Grabke. Videoklip můžete zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=Tebob1BLgiM

Kapela vystupovala po boku takových jmem jako Eagles of Death Metal, Kadavar, The Answer a dalších, vystoupila na Riot Festu (Chicago, Denver; USA), Governor’s Ballu (New York, USA), a Szigetu (Maďarsko).

The Picturebooks momentálně skládají nové písničky na svůj debut u Another Century a v září vyjedou na turné s Le Butcherettes na jejich měsíční evropské turné “A Raw Youth”.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční 3.října, jsou k zakoupení za 330,- Kč + poplatky v pokladně a na webu Lucerna Music Baru, dále pak na GoOut.cz, v Ticketpro, Eventim a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 400,- Kč.

Více info na:

www.thepicturebooks.com
www.facebook.com/thepicturebooks
www.lebutcherettes.net
www.facebook.com/lebutcherettes
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


https://www.musicbar.cz/program/le-butcherettes-mex/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist