Agentura

D_SMACK_U PROMOTION
David Urban
Kubelíkova 27
130 00 Praha 3
Česká republika
TEL: +420 296 330 980
MOBIL: +420 731 150 172
EMAIL: david@dsmacku.com
Radek Motlík
production, PR
MOBIL: +420 720 410 703
EMAIL: radek@dsmacku.com

Naše agentura pořádá akce, koncerty a párty již od roku 1993 a během let se zařadila mezi největší promotérské a bookingové agentury v České republice s polem působnosti i na Slovensku.

Za dobu našeho působení na české hudební scéně se nám podařilo představit českým hudebním fanouškům nespočetné množství hvězd hudební scény, jako např. Editors, Yeah Yeah Yeahs, Hurts, Lamb, Incubus, Pixies, Herbert, Cinematic Orchestra, Sean Lennon, 808 State, Aloof, Apollo 440, Asian Dub Foundation, Black Uhuru, Creatures, Faithless, Fun-Da-Mental, LTJ Bukem, Mad Professor, Mari Boine, Rise Against, Coldcut, Söehne Mannheims, Roni Size, Royksopp, The Orb, Sneaker Pimps, Stereo MCs, Transglobal Underground, Tricky, Zion Train, Moloko, US3, Public Enemy, Queens of the Stone Age, Mars Volta, The Herbalizer, Arrested Development, Chumbawamba, Marilyn Manson, Dreadzone, Ralph Myers and The Jack Herren Band, Kosheen, Franz Ferdinand, Underworld, Guano Apes, The Dandy Warhols, Ash, Air, Danko Jones, Bajofondo Tango Club, dEUS, Natacha Atlas, Apache Indian, Saian Supa Crew, The Wedding Present, Laibach, Nitzer Ebb, Furious 5, Warren Suicide, US 3, Front Line Assembly, My Chemical Romance, Wu-Tang Clan, The Herbaliser, The Maccabees, Therapy? Juno Junior, Skinny Puppy, ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead a mnoho dalších.

Agentura D Smack U Promotion od roku 1999 do roku 2005 spolupracovala jako hlavní dramaturg legendárního pražského klubu Roxy, v současné době spolupracuje především s pražskými kluby Lucerna Music Bar, Café V lese, MeetFactory, 007 Strahov, brněnskou Flédou, své koncerty pořádá ale také ve velké Lucerně, Fóru Karlín, Malé sportovní hale a nebo pražské Tipsport Aréně.

Kromě klubové scény působí D Smack U také na poli hudebních open air festivalů. Již v roce 1998 stála za legendární a bohužel nikdy nezopakovaným festivalem Jelení příkop. Jako šéfdramaturg se agentura podílela na festivalech Go Planet Roxy v roce 2003 a na prvním ročníku festivalu Love Planet v roce 2005. Kromě toho agentura také spolupracuje s největšími českými a slovenskými festivaly (Rock For People, Grape Festival, České hrady, Majáles atd.) při zajišťování zahraničních hvězd jako Stereo MC's, The Cardigans, Roots Manuva, Moloko, Morcheeba, Asian Dub Foundation, Alabama 3, Coldcut, Skye, Interpol a další.

V neposlední řadě se agentura věnuje také managementu a bookingu českých kapel a zastupování zahraničních interpretů pro ČR a SR (viz. sekce Kapely).

Další informace naleznete na D_Smack_U Promotion @ Facebook.

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist