LOONALOOP (AUS)
BOOKING CZ & SK
David Urban
Kubelíkova 27
130 00 Praha 3
Česká republika
TEL: +420 296 330 980
MOBIL: +420 731 150 172
EMAIL: david@dsmacku.com

Australská elektronická taneční parta která se velmi úspěšně pohybuje na mezinárodní scéně. Kapely vystupuje na festivalových a klubových pódiích po celém světě a může se pochlubit účastí na takových festivalech jako například Glastonbury (UK), Beach Bop (NL), Planet Roxy (CZ), Big Day Out (AUS) a mnoha dalších.
Nejvýstižněji popsaní jako world beat/dance act pokrývají Loonaloop svojí tvorbou mnoho hudebních stylů: Drum'n'Bass, Trance, House Grooves, World Beats a další. Tato pětičlená formace je velmi dobře známa svojí nakažlivou a strhující živou produkcí.
Charakteristický zvuk Loonaloop ojedinělý a přitom velmi pozitivně přijímaný. Díky kombinaci živých nástrojů (tabla, didjeridoo, housle a živý zpěv) a použitých technologií (samplery, smyčky atd.) produkují Loonaloop progresivní melodické taneční tracky.
Po svém vzniku v roce 2003 ( na troskách zaniknuvších Tribal Drift) a po dokončení debutového alba "Cleared 4 take off" (Didgeridoo Records - www.didgerecords.com) odjeli několik po sobě následujících turné po Evropě a mají za sebou i mnoho vystoupení v Austrálii. Kapela nedávno dokončila svoje druhé album "Images of Flying" (opět na Didgeridoo Records) a připravuje se na turné.

ODKAZY
homepage
ČLENOVÉ
Shiney Le Fai — vocals, synth, samples
Michael Tosetto — didgeridoo, visuals
Sarah Beattie — violin, keys
Dougal Hallowes — bass, vocals
Andrew Byrnes — drums, percussion
DISKOGRAFIE
2003   Cleared 4 Takeoff
2005   Images of Flying
KONCERTY
Žádné koncerty nenalezeny
FOTOGALERIE
LOONALOOP — FOTOGALERIE
WEBPRINT
LOONALOOP — FOTOGALERIE
WEBPRINT
LOONALOOP — FOTOGALERIE
WEBPRINT
LOONALOOP — FOTOGALERIE
WEBPRINT
LOONALOOP — FOTOGALERIE
WEBPRINT

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist