Novinky

28.05.2007
Support Marilynu Mansonovi obstará Vladivojna La Chia & Banana

Organizátor blížícího se vystoupení Marilyna Mansona v T-Mobile Aréně (13.6.2007) agentura D_Smack_U Promotion, oznámila jméno předkapely tohoto extravagantního rockera. Předtím, než na podium vstoupí samotný MISTR, aby nám předvedl pecky ze svého zcela čerstvého alba EAT ME, DRINK ME, se o atmosféru v hale postará ostravská Vladivojna La Chia se svou kapelou Banana.

Vladivojna La Chia je bakalářkou výtvarného umění a pořádá i vlastní výstavy, spojené mnohdy i s koncerty skupiny její vlastní kapely Banana.
Dravé, energické a mnohdy netradiční koncerty zpěvačky Vladivojna La Chia a její skupiny, jsou plné extravagantních převleků a kostýmních kreací Vladivojny La Chia. Její velice zvláštní pěvecký projev měl vliv na to, že již v roce 2003 získála skupina nahrávací smlouvu s hudebním vydavatelstvím UNIVERSAL MUSIC a vydala své první CD Banana.

Projev Vladivojny La Chia na tomto CD je okamžitě středem pozornosti hudebních znalců, odborníků, kritiků a médií. Skupina koncertovala s finskými WALTARI po celé České a Slovenské republice, nebo jako předkapela RICHARDA MÜLLERA. Spolupracovala také s Lenkou Dusilovou, Amit Chatterjee (stálá spolupráce), Varhanem Orchestrovičem Bauerem, Lacem Deczim, Stevem Clarkem, Cellulou New York and spoustou dalších umělců.
U labelu Universal Music vydala v roce 2004 druhé album s názvem Trip a v roce 2006 již třetí album s názvem Jungle.
V letošní anketě Hudebních cen Óčka byla Vladivojna La Chia a kapela Banana nominována na Objev roku za rok 2006.
Vstupenky je možno zakoupit v předprodejích síti Ticketpro a Ticketportal za 730,- Kč + manipulační poplatky.

Začátek koncertu je ve 20:00.

Více informací na:

www.vladivojna.com
www.myspace.com/vladivojna
www.marilynmanson.com
www.myspace.com/marilynmanson


http://www.myspace.com/vladivojna

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist