Novinky

04.12.2012
Pankárna s The Vibrators, Plexis a Dreadrot proběhne koncem ledna v Lucerna Music Baru

Příznivci toho nejryzejšího punku mohou jásat. Legendární britská punková kapela The Vibrators se tradičně začátkem roku vypraví znovu i do Prahy, aby zde odehrála další ze svých parádních koncertů.

Kytarista a zpěvák IAN "KNOX" CARNOCHAN, basák PAT COLLIER, kytarista JOHN ELLIS a bubeník EDDIE založili THE VIBRATORS v únoru 1976 a poprvé vystoupili před publikem jako předkapela THE STRANGLERS v Hornsey Art College v severním Londýně. Předskakovali THE SEX PISTOLS v 100 CLUBU a hráli na legendárním festivalu 100 CLUB PUNK ROCK FESTIVAL. Prvním singlem kapely byla písnička "WE VIBRATE", která byla jedním z prvních vydaných punkových skladeb.

Během své dlouhé kariéry vydali 19 alb, byli THE VIBRATORS na turné s kapelami a umělci jako IGGY POP, IAN HUNTER, THE FLAMING GROOVIES, DIE TOTEN HOSEN, a jejich písničky hráli THE EXPLOITED, UK SUBS, GBH, REM, DIE TOTEN HOSEN. The Vibrators jsou na scéně již skoro 40 let ale energie a chuti mají na rozdávání. Jen roce 2010 odehráli 130 koncertů!

Pankárna, která proběhne 29.ledna v pražském Lucerna Music Baru bude mít nabitej line-up. The Vibrators si jako hosty pozvali naše punkové matadory Plexis a jako předskokani se představí punk-rock and rolloví Dreadrot.

Vstupenky za 200,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v předprodejích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim, nebo na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Koupit si je můžete nejlevněji také on-line prostřednictvím webu nebo facebooku LMB nebo na facebookovém profilu D Smack U Promotion.

Na místě v den koncertu budou za 250,- Kč.

Více informací na:

www.thevibrators.com
www.plexis.ic.cz
www.bandzone.cz/dreadrot
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.thevibrators.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist