Novinky

09.06.2014
Londýnští Klaxons mají po čtyřech letech nové album a v listopadu se objeví v Praze

V Londýně zabydlení Klaxons se po dlouhých čtyřech letech vrátili s novým singlem nazvaným ‘There Is No Other Time’ s druhou A-Side skladbou ‘Children Of The Sun’, které předznamenávali vydání svého třetího alba.


Nové album, které vznikalo během roku 2013 s Tomem Rowlandsem z Chemical Brothers, Gorgon City, Erol Alkanem a Jamesem Murphym, se jmenuje ‘Love Frequency’ a vyjde v červnu u labelu Akashic Rekords (distribuce Sony /Red).

“Tahle deska je hodně o současnosti, je to emocionálně upřímné svědectví o technologickém a osobním pokroku.” Jamie Reynolds.

‘There Is No Other Time’a další singl z nové desky “Show Me a Miracle” znějí jako klasičtí Klaxons – ale u prvního singlu to je také spolupráce se senzačním tanečně popovým producentským duem, které se jmenuje Gorgon City a které v singlové hitparádě v Británii boduje na čtvrtém místě se singlem ‘Ready For Your Love’ feat MNEK’.

Skladbou ‘There Is No Other Time’ a následujícím albem Love Frequency se new raveová indie kapela Klaxons vrací na scénu po předešlých albech ‘Surfing the Void’ (2010) a po cenou Mercury Music Prize ověnčeném albovém debutu ‘Myths of the Near Future’ z roku 2007. Klaxons tvoří Jamie Reynolds (basová kytara, zpěv), James Righton (klávesy, zpěv) a Simon Taylor-Davies (kytara). HMV jejich hudební styl nazval acid-rave sci-fi punk-funk.

Klaxons s novou deskou samozřejmě naplánovali i evropskou šňůru a 22.listopadu od 19.hodin zahrají pražskému publiku v Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 540,- Kč + poplatky budou v předprodeji od 13.června v sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim, GoOut.cz, na webu www.musicbar.cz. Na pokladně LMB bez poplatku.

Více info na:

www.facebook.com/klaxons
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.klaxons.net

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist