Novinky

25.07.2016
John Coffey se vracejí na strahovskou Sedmičku

Přinášíme všem skvělé zprávy! Po třičtvrtě roce se John Coffey vrací na strahovskou Sedmičku! Nekonečný proud čisté energie, který z kapely proudil na pódiu, se nyní přetavil do jedenácti písniček, ve kterých rezonuje napětí, pot a inspirace.

John Coffey: “Byla to zase fuška, ale skvělá zpráva je, že je deska hotová. Po turné k Bright Companions v roce 2013 jsme prostě začali znovu zkoušet a začali zase od začátku. Dali jsme na dveře zámek a složili pecky, které jsme si přáli slyšet. Natočili jsme muziku, která se nám moc líbí – s příběhy, které chceme lidem vyprávět. “

The Great News vznikla v létě roku 2014 ve studio Mailmen Studio’s v Utrechtu v Holandsku pod dozorem amerického producenta Matta Goldmana, který spolupracoval s kapelami The Chariot a Underoath. Spolupráce Goldmana, mistra v zachycení syrové energie na desku, a Johna Coffeyho měla za výsledek nahrávku, která šlape, buší a drtí a nikdy se přitom nerozbředne. Je jako sud energie, které vládnou melodie – jedinečný mix intenzivního ječení a skvělých melodií.

Vydání alba Bright Companions (2012) bylo přelomovým momentem pro punkrockovou naději celého Nizozemí. John Coffey opanoval pódium za hlasitého povzbuzování ječícího a řádícího obecenstva a od té doby je to naprostá spanilá jízda!

John Coffey odehráli skvělý koncert v Praze loni v prosinci, nyní se vrací na místo činu 17.9., jako support si přivezou belgické Brutus.

Vstupenky za 213,- Kč jsou k zakoupení na www.goout.cz. Na místě v den koncertu za 250,- Kč.

Více info:

www.johncoffey.nl
www.facebook.com/johncoffeymusic
www.wearebrutus.com
www.facebook.com/wearebrutus
www.klub007strahov.cz
www.facebook.com/klub007strahov
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.cz/cs/listky/john-coffey/iho/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist