Novinky

08.10.2007
MANIPULATION NIGHT VOL. 2 Prague, ROCK CAFÉ 25/10/2007

Manipulation records je společenství spřízněných umělců. Jeho zakladateli jsou tři členové MP & The Nihilists: LP Sonja, Hank J. Manchini a Moimir Papalescu. V rámci klubových nocí Manipulation Night můžete čekat pokaždé nové a zajímavé hosty. Na druhé Manipulation Night, která se uskuteční v pražském klubu Rock Café ve čtvrtek 25.10.2007, se kromě hostitelských MOIMIR PAPALESCU & THE NIHILISTS, představí také britští The Monster Army, Climatizado, Magnetik, The Models DJ´s, Johnny Inferno.

THE MONSTER ARMY /elektro garage/

Žádná jména, žádná identita, jen tříhlavé monstrum. Jestli skutečně existují? Tím si nejsou jisti ani sami pořadatelé. Podivuhodné seskupeni tří Angličanů právě připravuje svůj debut a 25. října se chystají rozmetat Rock café na cucky. Digital Garage.
http://www.myspace.com/monsterarmy


MOIMIR PAPALESCU & THE NIHILISTS /electro future rock n roll/

Dominantní electropunk, odkazy na staré americké country, experimentování s digitální i analogovou elektronikou, temné postpunkové kytary. Ale také hudba s jasně rozpoznatelnými vlivy od elektronického minimalismu newyorských Suicide nebo Cabaret Voltaire, přes garážové psychobilly The Cramps až po obskurní psychedelický "sugar" pop Lee Hazlewooda a Nancy Sinatra. Strhující živá vystoupení plná punkové energie, masivního zvuku a syrového electro rock ´n´ rollu. "Help Yourself We Are Dead"
http://www.myspace.com/mpandnihilists

MAGNETIK /electro/

Hudebníci Moimir Papalescu a Peter Van Krbetz za podpory SM24 vždy patřili k větvi muzikantů, která na první místo kladla alternativnější formy vyjádření (vzpomeňme Krbetze jakožto člena Psích Vojáků a Vltavy, Papalescovo působení v kapelách Vanessa a Gundreams, nebo oba v Moimir Papalescu & The Nihilists), jako Magnetik v tomto trendu logicky pokračují. Hlavní cíl přitom spatřují ve tvorbě hudby s oním magickým kouzlem jedinečnosti, jaké dýchá z vědeckého bádání
http://www.myspace.com/themagnetik


CLIMATIZADO /cyber cowboy punk/

Písně o bohu, lásce a kurvách. I tak se dá charakterizovat hutný a temný sound téhle plzeňské partičky, jejichž strhující vystoupení hovoří za vše. Sugestivní post punk, zběsile hypnotické rytmy a analogové syntezátory dělají z těchto cyber cowboyů jedinečnou a ne pro každého stravitelnou záležitost. Vaše noční můra je zde.
http://www.climatizado.tk/


dj JOHNNY INFERNO /garage postpunk electro /


Milovník garážového punku, rockabilly, electra a country and western je schopen během svého setu zmixovat tyhle všechny styly s naprosto maniakální grácií. Johnny se totiž řítí rovnou z pekla.


THE MODELS djs /electronica indie visual/

Staří známí The Models se po delší odmlce opět vracejí na pražská klubová pódia. Electro, rock & roll a spousta humoru. Co dodat víc.
http://www.myspace.com/themodelsthemodels


Vstupenky jsou k zakoupení v pokladně klubu Rock Café za 160,- Kč, v sítích Ticketstream a Ticketportal za 160,- Kč + poplatky, na místě za 200,- Kč.

Více info na:

www.rockcafe.cz
www.myspace.com/dsmackupromotionhttp://www.myspace.com/manipulationrecords

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist