Novinky

12.12.2007
The Runners předskočí v Lucerna Music Baru kapele Chikinki

Přestože pocházejí z Hertfordshiru, ospalého městečka na sever od Londýna, shromáždili již slušnou řádku obdivovatelů a čile víří herfordskou hudební scénu. Zahráli si s The Blood Arm, The Maccabees, The Pigeon Detectives, Mumm-Ra, Air Traffic a teď se chystají na turné s Chikinki. The Runners se nenechávají svázat žádnými hranicemi - hrají v Rakousku, Francii a také na "British Music Week" v Německu.

Vzhlížejí ke svým "hrdinům" jako jsou The Jam, The Clash, The Kinks a The Rolling Stones, ale přesto mají the Runners svůj vlastní způsob hraní a podařilo se jim vytvořit propracované písně korespondující s dnešní dobou. I když při osobním kontaktu může tahle čtyřka působit nejistě, je vyhlášena svými nespoutanými živými vystoupeními a přívalem horečné energie, která si zaručeně získá posluchače na svojí stranu.

Po fantastickém vystoupení v pořadech Zane Lowe, Steve Lamacqa & Johna Kennedyho (stejně jako v radio one Lamacq live session z Maida Vale), po umístění na 19. místě národních "indie" žebříčků a mezi top 10 "spoty" na žebříčku NME, je jejich nový singl "All Over Again" opět posune laťku o něco výš.

Jejich debutové album "Get in Line" vyšlo v Londýně 16.7. 2007.


The Runners:

Gus Cox - zpěv, kytara & klávesy
Clive Romanovski - kytara & vokály
James Thomson - basa & vokály
Clint Henderson - bicí & vokály

Vstupenky na koncert budou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 270,- Kč + poplatky, na místě za 350,- Kč.

Start je ve 20:00.

Více info na:

www.therunnersband.com
www.chikinki.co.uk
www.myspace.com/chikinki
www.musicbar.cz
www.myspace.com/dsmackupromotion


http://www.myspace.com/therunnersband

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist