Novinky

23.02.2011
Londýnský elektro-punkový objev Chew Lips rozparádí koncem března strahovskou Sedmičku

Tato londýnská dance-elektro-punková trojce se dala dohromady před třemi lety. První koncert odehráli na mejdanu u kámošů doma, po odehrání dalších čtrnácti koncertů však přišla nabídka vystoupení na festivalu pořádaném BBC. Vzápětí si je pod svá křídla přibral slovutný elektro/indie label Kitsuné. Rok 2009 strávili Chew Lips především koncertováním po Británii a prací na debutovém albu, které na svět přišlo koncem loňského ledna. Jejich debut "Unicorn" je ve všech ohledech ambiciózní popová deska, která drží krok s nejnovějšími trendy a určitě uspokojí všechny, kterým chutnal například loňský debut La Roux. V hodnocení časopisu Q získala 4 z 5 hvězdiček.

Hudba Chew Lips se dá popsat jako "minimal dance-pop" míchaný s techno beaty a prošpikovaný ostrými vokály. Chew Lips jsou ovlivněni LCD Soundsystemem, Princem a klasickým popem. NME o nich napsal "I když spolu jsou ani ne 12 měsíců, mají v kapse ohromný kapitál a vyprodukovali jeden z nejzajímavějších singlů roku." PopDash.com vyhodnotil jejich album jako jedno z nejvíc cool alb roku. The Fly magazine v recenzi uvedl, že Chew Lips natočili desku, která se vám se svým elektro-popem zavrtá do mozku hned při prvním poslechu. Časopis Elle je vyhlásil vítězem ankety "Best SXSW Newbie Performance".

Chew Lips se Praze představí poprvé na strahovské Sedmiččce 19.března od 19:30. Kromě kapely vystoupí také jejich hosté a po koncertě proběhne afterparty.

Vstupenky v síti Ticketpro za 180,- Kč + poplatky, na místě za 230,- Kč.

Více info na:

www.chew-lips.com
www.facebook.com/CHEWLiPS
www.klub007strahov.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.myspace.com/chewlips

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist