Novinky

03.02.2012
Kyuss žije! Důkaz bude předložen i Praze!

BJORK = GARCIA = OLIVERI!!! Tři čtvrtiny původních členů legendární americké kapely KYUSS a jediní, kteří mají jediní výsostné právo hrát ten pravej mazec, se dali znovu dohromady a naverbovali mistra šesti strun Bruna Feveryho, aby rozpoutali v po celé Evropě svou bouři desert rocku.

Jak možná víte nebo nevíte, KYUSS je už přes dvacet let. Na střední škole se dali dohromady BRANT BJORK, JOSH HOMME a JOHN GARCIA a založili v roce 1989 KYUSS (původně s názvem SONS OF KYUSS). Kapela vydala celkem pět alb, na kterých zpíval GARCIA. V říjnu roku 1995, jen tři měsíce po vydání svého přelomového alba ……AND THE CIRCUS LEAVES TOWN (díky vysílání MTV) se KYUSS rozpadli. Od té doby byla kapela v hibernaci, ale stala se legendou a ovlivnila tisíce kapel po celém světě.

V roce 2010 hrál GARCIA řadu koncertů po Evropě pod názvem “GARCIA PLAYS KYUSS”. společně s BRUNO FEVERYM a dvěma dalšími skvělými muzikanty z Holandska. Plánovali odehrát jedinou šňůru a svou misi splnili.
Ale GARCIA se spletl, a to pořádně! Poptávka po kapele byla mnohem větší, než čekal. Oddaní fanoušci rozpoutávali při každém koncertě hotové šílenství. Během jednoho festivalu s názvem HELLFEST ve Francii se NICK OLIVERI a BRANT BJORK spontánně přidali k JOHNOVI na pódiu a došlo k momentu, který členové kapely nepocítili 20 let – adrenalinová vlna se vzedmula. Během několika hodin se rozhodli znovu spolu začít hrát…naživo, na pódiu a na plné pecky…A nyní budete mít příležitost to poznat i vy! Tahle partička vám ukáže, co to je desert rock a přehází vám všechny orgány v těle… KYUSS LIVES!

Koncert se uskuteční 3.6. v pražském Lucerna Music Baru od 20:00. Vstupenky za 500,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 600,- Kč.

Více info na:

www.facebook.com/KyussLives
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


http://www.kyusslives.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist