Lime Cordiale (AU)

11 09 Fuchs2
Vstupenky

D Smack U Promotion & Red Triangle present
Lime Cordiale / AU
11. 9. 2024, doors 20:00
Fuchs2, Praha
Vstupenky za 620 Kč + poplatky v předprodeji od středy 6. března 10:00 na goout.net. Vstupenky na místě 690 Kč. Vstupenky online: https://goout.net/cs/listky/lime-cordiale/veyw/.
MIMOŘÁDNÉ SOUROZENECKÉ DUO LIME CORDIALE SE VRACÍ DO PRAHY
Po vyprodaných a extrémně úspěšných koncertech se australské sourozenecké duo Lime Cordiale vrací do Evropy a Británie. Jejich vystoupení sama o sobě vysvětlují, proč se z Lime Cordiale stalo jedno z nejžádanějších australských „zboží“. Kdo byl na jejich koncertě v Lucerna Music Baru, přesně ví proč. Na letošek si Louis a Oli připravili pro fanoušky spoustu novinek a 11. září je představí v pražském klubu Fuchs2. Vstupenky za 620 Kč + poplatky v předprodeji od středy 6. března 10:00 na goout.net. Vstupenky na místě 690 Kč. Vstupenky online: https://goout.net/cs/listky/lime-cordiale/veyw/.
Po koncertních úspěších v klubech i na open airech se Lime Cordiale rozhodli svou show ještě vylepšit. Pro rok 2024 se zaměřili na úpravu stage, na světelné efekty, na styling, jednoduše, rozhodli se udělat ze svých koncertů spektakulární záležitost, show, jakou doposud nikdy a nikde nevyšvihli.
Hudba Lime Cordiale odráží uvolněný a slunečný pohled na život plný surfování a pláží, který Louis, Oli a jejich spoluhráči tak milují. Jejich skladby jsou plné zajímavých tónů a melodií, texty jsou bystré a trefné. Jako například v nedávno vydané skladbě „Colin“, inspirované nostalgií a sentimentem Colina Haye z Men at Work, který sám byl v minulosti jakýmsi soundtrackem k životu Louise a Oliho a jejich zcela zásadním rokům, které je utvářely.
Lime Cordiale získali spoustu ocenění, včetně dvou ARIA Awards za Breakthrough Artists a Best Live Show a Album of the Year od rádiové stanice triple j. Na Spotify mají víc než 350 milionů streamů, na Apple Music 29 a na YouTube překonali hranici 20 milionů přehrání.
Jejich radost z hraní je nakažlivá a díky jejich upřímným a opravdovým interakcím s fanoušky, si je snadno zamilujete. Jsou díky tomu jednou z nejžádanějších australských kapel, hrají pro nadšená publika po celém světě a snad neexistuje člověk, který by se během jejich vystoupení neusmál a neztotožnil s tím, co na pódiu vidí. Přijďte se přesvědčit!

en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist