Pixies (US) + support Big Special

10/08/24 Forum Karlín
Vstupenky

D Smack U Promotion & Red Triangle present
Pixies / US
10. 8. 2024
Forum Karlín, Praha
Vstupenky za 1090 Kč + poplatky v prodeji od pátku 15. prosince 10:00 v sítích Ticketportal a Ticketmaster.
Vstupenky online
Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/event/Pixies
Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/event/pixies-vstupenky/49501
LEGENDY ALTERNATIVNÍHO ROCKU PIXIES SE VRACÍ DO FORA KARLÍN
Jedna z nejvlivnějších kapel hudební historie, bez které by nevznikla tvorba Nirvany, Pearl Jam, Radiohead nebo třeba The Strokes, legendární Pixies, se vrací do pražského Fora Karlín. 10. srpna tady Pixies vystoupí po téměř dvou letech. A protože žádná show Pixies není stejná jako ta předešlá, co víc, dokonce ani jako ta hraná před jedním dnem, neměli byste ani tentokrát tenhle jedinečný hudební zážitek vynechat!
Koncertní setlist Pixies se vyznačuje tím, že vlastně neexistuje. Během koncertů frontman kapely Black Francis vybírá z asi 90 skladeb ty, které se pro daný večer hodí nejvíc a o kterých si myslí, že by si je fanoušci nejvíc užili. A proto si každou show Pixies fanoušci na 120 % užijí. Kdyby tak někoho napadlo, že v příštím roce Pixies vynechá, protože je viděl při jejich poslední návštěvě Prahy, mohl by prohloupit.
Sedm studiových alb, které měnily a mění rockový žánr, svérázné a přitom chytlavé melodie, signature zvuk, který žádná jiná kapela nemůže napodobit a celá nová generace okouzlených fanoušků a ovlivněných muzikantů. To je vizitka kapely, která do toho šla po hlavě na konci 80. let a která má dodnes co říct.
Nejkontroverznější témata a nejzásadnější melodie se objevily na prvních deskách, ani nová tvorba ale není unylá a bez výrazu. Naopak, každá nová nahrávka potvrzuje to, co o Pixies svět ví už několik dekád – jsou tím nejlepším „zlatým“ standardem alternativního rocku.
Nejnovější singly jako třeba Motorway to Roswell (https://www.youtube.com/watch?v=qvsBOen_WW8) stejně jako poslední deska Doggerel (2022) to potvrzují!
Nenechte si ujít!

en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist