PSYCLON NINE (US)

19 05 Futurum Music Bar
Doors 20:00
Start 21:00
Vstupenky

Futurum Music Bar & D Smack U Promotion present
Psyclon Nine / US
19. 5. 2024 doors 20:00
Futurum Music Bar, Praha
Vstupenky za 440 Kč + poplatky pořídíte od čtvrtka 11. ledna 10:00 na webu Futura a GoOut.cz. Vstupenky na místě za 540 Kč. Vstupenky online: https://futurum.musicbar.cz/program/psyclon-nine-us/.
FUTURUM ZAPLAVÍ TEMNOTA, PSYCLON NINE SE VRACÍ DO PRAHY
Pořádnou dávku toho nejtemnějšího, co současná elektronická hudba nabízí, přivezou 19. května do pražského Futura kalifornští Psyclon Nine. Kapela kolem Nera Bella vydala v loňském roce sedmou studiovku plnou temné elektroniky a black metalu s názvem Less To Heaven. A po nucené pauze, kterou si Nero musel dát kvůli osobním záležitostem, je Less To Heaven jasným důkazem, že je zpět v plné síle. Možná ještě silnější.
Psyclon Nine už přes dvacet let mistrně kombinují EBM, industrial a black metal a z jejich tvorby vykrystalizovala nová hudební odnož, kterou by se dalo nazvat "blackened industrial", netradiční žánr za jehož zakladatele jsou často označovaní.
Je to temný, plný zvuků, randálu, emocí, je to futuristická show, která strhne každého, kdo na koncert zavítá. Nechte se touhle parádou taky uhranout.

en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist