Tom Odell

28/03/24 Forum Karlín
Vyprodáno

D Smack U Promotion & Red Triangle present
Tom Odell
The Black Friday Tour
special guests: Wasia Project
KONCERT JE VYPRODANÝ. THE SHOW IS SOLD OUT

Tom Odell se vydá na největší turné kariéry. V březnu přijede do Fora Karlín

Zpěvák a skladatel Tom Odell v březnu příštího roku vyrazí na největší turné své kariéry. Představí na něm nové album Black Friday, které vyjde 26. ledna. Čeští fanoušci se Tomova koncertu dočkají 28. března, kdy vystoupí v pražském Foru Karlín. Vstupenky za 990 Kč + poplatky jdou do prodeje v pátek 27. října v 11:00 a pořídíte je v sítích Ticketportal a Ticketmaster. Fanoušci, kteří si předobjednají nové album v jeho oficiálním obchodě https://tom-odell-uk.myshopify.com do 24. října 19:00, dostanou přístup k exkluzivnímu předprodeji, jenž startuje ve středu 25. října.
Držitel prestižních cen BRIT a Ivor Novello má za sebou působivou dekádu, během níž vydal pět skvělých alb, které mu přinesly 28 milionů posluchačů měsíčně na Spotify a čtyři miliardy přehrání na streamovacích platformách. S albem Black Friday vstupuje Tom Odell do nové hudební kapitoly své kariéry vyzbrojen nově nabytým smyslem pro tvůrčí svobodu a kreativní proces. Nové písně byly Tomem nahrány jednoduše ve studiu s kytarou v klíně se stejnou jednoduchostí a autenticitou, jako když je skládal. Jemné bicí a basa spolu s nápaditými smyčcovými aranžemi vytvářejí jedinečnou intimní atmosféru, která prostupuje celým projektem. Black Friday bude vítaným návratem pro dlouholeté příznivce a zároveň příležitostí získat si nové zástupy fanoušků.
Tom se zatím podělil o dvě ukázky z nové desky, a to o skladbu Somebody Else, kterou zveřejnil spolu s oznámením nového alba a o titulní píseň Black Friday. Ta vyšla na konci září a patřila mezi největší skokany UK chart poslední doby a s 2 miliony streamů za jeden den katapultovala Toma mezi 100 nejstreamovanějších interpretů na světě. Balada Black Friday rezonuje také na TikToku, kde zaznamenala již 150 milionů přehrání. Naživo ji Tom předvedl nedávno v Late Night Seth Meyers, podívejte se zde https://www.youtube.com/watch?v=HBmmv4oMsPQ.
Podobný virální úspěch zaznamenal v roce 2022 i Tomův velký hit Another Love. Získal 4 miliony creates na TikToku, přes 2 miliardy streamů a umístil se v Top 10 UK Official Chart. Song se také stal hymnou v protestních videích proti válce na Ukrajině.

en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist