VNV Nation + support Straight Razor

25 06 Lucerna Music Bar
Vstupenky
ELEKTRONIČTÍ KLASICI VNV NATION PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ DVOJALBUM
VNV Nation, alternativní elektronický projekt z Irska, je zpět a chystá další turné, které rozhodně nebudete chtít propásnout. Nové dvojalbum, živelnou energii a absolutní klasiku elektronické hudby si budeme moct užít 25. února v Lucerna Music Baru.
VNV Nation, kapela, kterou vede charismatický frontman Ronan Harris, patří mezi průkopníky elektronické hudby. Jejich charakteristický zvuk, kombinující taneční beaty s hlubokými a emotivními texty, si získal srdce fanoušků po celém světě. Od svého vzniku v roce 1990 vydali řadu úspěšných alb, včetně posledního kousku Electric Sun z roku 2023, který byl oslavován jak kritikou, tak i fanoušky. A to už něco znamená.
Dvojalbum Construct // Destruct by mělo posunout hranice alternativní elektronické hudby zase o kus dál díky propracovaným zvukovým krajinám a emocionální hloubce. Se vším, co už u VNV Nation známe a co dělá jejich koncerty nezapomenutelnými. Extra nadupaná show a maximální kontakt s publikem. To všechno okořeněné novými hudebními prvky, které se vám dostanou pod kůži.
Předskokanem na turné bude vycházející elektro umělec Straight Razor, známý svými pořádně temnými beaty. Neumíme si představit lepší navození atmosféry pro hlavní hvězdu večera.
VNV Nation nejsou jen kapelou – jsou fenoménem, který spojuje generace fanoušků alternativní hudby. Jejich živá vystoupení jsou intenzivní, energická a každým rokem lepší. Přijďte si užít jedinečný večer plný kvalitní hudby, skvělé atmosféry a nezapomenutelných zážitků.
Dorazte!
en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist