YUNGBLUD (UK)

10 06 A4 studio
Vstupenky

// ENG BELOW //
YUNGBLUD SA VRACIA NA SLOVENSKO! 🔥
Minulý rok na Grape23 si Yungblud vykričal hlasivky, odbehol maratón a skoro nám zbúral stage. 🙂 Po tejto show sa nedalo inak, ako vám ho ešte raz priniesť na Slovensko. Sme radi, že sme dostali túto možnosť a vy sa môžete tešiť na ďalší hudobný "masaker" a hity ako "Parents", “The Funeral” či “Lowlife”.
YUNGBLUD (uk)
▫️ 10. júna 2024
▫️ A4 studio, Bratislava
▫️ Predaj vstupeniek: www.grapefestival.sk/yungblud-10624-a4-studio
Singel 'Lowlife' je doteraz možno najúprimnejším výtvorom YUNGBLUDa. Je to energická a rebelská hymna, ktorá spája drsné melódie, ťažké basové linky a surové texty. Je to začiatok zvukového a kreatívneho posunu, pri ktorom sa YUNGBLUD vracia k svojim alternatívnym koreňom a zároveň podstupuje kreatívne riziká. Detailná produkcia pôsobí novotou a zároveň nostalgiou. Singel bol teasovaný ešte pred jeho vydaním, keď YUNGBLUD posielal ručne písané poznámky do poštových schránok fanúšikom po celom svete s podrobnosťami o miestach v Londýne, Los Angeles a Nemecku, kde sa objavili zatemnené autá ozdobené názvom singla, čo prilákalo veľa fanúšikov, ktorí sa zhromaždili a v tisíckach zažili singel prvýkrát naživo. YUNGBLUD má teraz viac ako 6 miliónov poslucháčov mesačne na Spotify a viac ako 3 miliardy globálnych streamov.
________________________
YUNGBLUD IS RETURNING TO SLOVAKIA! 🔥
Last year at Grape23, Yungblud screamed his vocal cords, ran a marathon and almost demolished our stage. 🙂 After this show, there was no other choice but to bring him to Slovakia once again. We are glad that we got this opportunity and you can look forward to another musical "massacre" and hits like "Parents", "The Funeral" or "Lowlife".
YUNGBLUD (uk)
▫️ 10. júna 2024
▫️ A4 studio, Bratislava
▫️ Tickets: grapefestival.sk/yungblud-10624-a4-studio
Recent single ‘Lowlife’ is perhaps YUNGBLUD’s most honest creation to date. Delivered with fervour and passion, it is an energetic, rebellious and turbo-charged anthem, fusing hard-edge melodies, heavy basslines and raw, vulnerable lyrics. It marks the beginning of a sonic and creative shift that sees YUNGBLUD return to his alternative roots while also taking creative risks with quirky yet detailed production, and considered instrumentation that simultaneously feels both new and nostalgic. The single was teased ahead of release when YUNGBLUD sent hand-written notes to fans’ letterboxes around the world, detailing locations in London, LA and Germany, where blacked-out cars emblazoned with the single title popped up, attracting masses of fans who gathered in their thousands to experience the single for the first time. YUNGBLUD now has over 6 million monthly listeners on Spotify and over 3 Billion global streams.

en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist