Dnešní koncert The Gaslight Anthem zrušen

Koncert The Gaslight Anthem 25. 6. 2024 v Roxy je bohužel zrušen. Důvodem zrušení je porucha na kamiónu s veškerou technikou The Gaslight Anthem, který zůstal nepojízdný stát u Vídně. Bohužel se jej asistenční firmě nepodařilo opravit a ani se nepodařilo narychlo sehnat adekvátní náhradu, která by včas dorazila s technikou do Prahy. Koncert tak nemůže proběhnout a […]

Koncert The Gaslight Anthem 25. 6. 2024 v Roxy je bohužel zrušen.

Důvodem zrušení je porucha na kamiónu s veškerou technikou The Gaslight Anthem, který zůstal nepojízdný stát u Vídně. Bohužel se jej asistenční firmě nepodařilo opravit a ani se nepodařilo narychlo sehnat adekvátní náhradu, která by včas dorazila s technikou do Prahy. Koncert tak nemůže proběhnout a je zrušen bez náhrady.

Vstupenky vám budou během několika dnů automaticky refundovány prostřednictvím ticketingových společností GoOut a Ticketportal, není zapotřebí o refundaci žádat. Pokud jste si zakoupili fyzické vstupenky v síti Ticketportal, obraťte se prosím na reklamace@ticketportal.cz.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za nepříjemnosti způsobené zrušením koncertu. Moc nás to mrzí.

Níže najdete vyjádření kapely.

D Smack U Promotion & Red Triangle

 

 

VYJÁDŘENÍ THE GASLIGHT ANTHEM:

We’re very displeased to tell you we have to cancel show in Prague today.  Due to unfortunate travel circumstances of delays and trucks breaking down, there is not an adequate amount of resources or time to make it happen. After exhausting our other options we had to make this decision.

We love Prague and feel gutted. The crew will get back here as soon as we can and have a special night with you all. We are very sorry and thank you for the support.

 

en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist