Novinky

05.10.2007
Southpaw představí v Paláci Akropolis skladby z připravovaného alba a přivedou si hosta

Pražská kapela Southpaw odehraje v sobotu 13.10.2007 v Paláci Akropolis svůj poslední letošní samostatný pražský koncert.

Ačkoliv členové Southpaw pracují též na několika svých vedlejších projektech, v současné chvíli se také intenzivně věnují přípravám nového koncertního materiálu. Vystoupení v Akropoli bude zakončení podzimního Heartdisk tour, ale zároveň i premiérou několika nových písní. Jako host vystoupí Klárka Nemravová, známá ze svého letitého působení v Tatabojs, která s Gregorym právě rozjela nový projekt Ghostmother.

Gregory navíc v těchto dnech dokončuje produkci a aranže nového alba jeho otce - Jana Buriana, na kterém se podílel i Mikoláš Růžička ( člen Ghostmother). Album se bude jmenovat Muži jsou křehcí, točí se u Ondřeje Ježka a je protkané současným zvukem elektra a hip-hopovými beaty.

Karzi zase dokončuje debutové album svého projektu Trip Fontain, který má se svým bratrem Maxem. Toto album vyjde příští rok, kdy se s Trip Fontain se setkáme i na koncertních podiích.

Od ledna však všichni členové Southpaw začínají točit jejich nové album. I to by se mělo objevit na pultech v průběhu příštího roku.

Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a v pokladně Paláce Akropolis za 130,- Kč, na místě za 150,- Kč.

Koncert začíná v 19:30.

Více info na:

www.palacakropolis.cz
www.myspace.com/dsmackupromotion


http://www.myspace.com/southpawtheband

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist