Alice Ivy (AUS)

06/11/24 Cafe V lese
Doors 19:30
Start 20:00
Vstupenky
Alice Ivy je zpěvačka a elektronická producentka z australského Melbourne, která byla nominována na cenu ARIA a má na kontě více než 80 milionů streamů. Její album "Don't Sleep" z roku 2020 bylo nominováno na ceny ARIA Awards v kategoriích "Best Dance Release" a "Engineer Of The Year", na cenu J Award za "Australian Album Of The Year" a dostalo se do užšího výběru na Australian Music Prize. Radostná letní hymna alba 'In My Mind feat. Ecca Vandal" byla vybrána společností Apple pro celosvětovou kampaň "Shot on iPhone".
V roce 2023 Alice Ivy ohlásila své třetí studiové album 'Do What Makes You Happy' a představila singly 'Howlin' At The New Moon', na kterém hostuje Mayer Hawthorne nominovaný na Grammy, 'Broke My Heart' s Mallratem a 'Criminal' s Kah-Lo a BJ The Chicago Kidem nominovanými na Grammy.
Alice Ivy absolvovala turné s Billie Eilish, Foster The People a The Midnight a vystoupila na festivalech Corona Capital (MEX), SXSW (US), Electric Forest (USA), The Great Escape (UK), Splendour In The Grass, Beyond The Valley a dalších.
Nyní se premiérově představí i v ČR a to 6. listopadu ve vršovickém Café V lese.
Vstupenky v prodeji v síti GoOut za 290,- + poplatky prodejce.
en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist