Carnival Youth (LV) + support Vyschlí párcia

04/09/24 Café V lese
Doors 19:30
Start 20:00
Vstupenky
Vstupenky v prodeji v síti GoOut za 290,- + poplatky.
Od svého debutového alba "No Clouds Allowed" (2014) si Carnival Youth získali široké uznání za své podmanivé skladby a energické živé koncerty, se kterými několikrát vystoupili i v Praze. S pěti dobře přijatými alby na kontě si kapela upevnila pozici jednoho z nejslavnějších lotyšských hudebních exportních artiklů. V posledních dvou letech absolvovali turné po své vlasti, během kterého odehráli více než 100 koncertů ve všech koutech Lotyšska. Fyzické album "Naivais ku-kū" se navíc stalo nejprodávanějším albem v Lotyšsku v letech 2021 a 2022.
"Svižný zvuk, chytlavé melodie, které jsou zábavné a kreativně zaranžované. Pokud jste o Carnival Youth ještě neslyšeli, budete nadšeni nakažlivou svěžestí, kterou tato již zavedená indiepopová kapela vyzařuje."
Jejich nepopiratelný talent a neutuchající odhodlání je zavedly za hranice jejich vlasti a ozdobily pódia prestižních festivalů a míst po celé Evropě i mimo ni, včetně SXSW, Szigetu, Open'eru, NME Club Night a mnoha dalších. Kapela několikrát absolvovala turné po Evropě a v roce 2022 odehrála první čtyři koncerty ve Francii, včetně prvního v Paříži v Le Supersonic. Carnival Youth získali za svou hudbu v Lotyšsku několik ocenění, včetně ceny "Album roku" v roce 2016 za album "Propeller", a také cenu The European Border Breakers na Eurosonic 2016.
Support

Vyschlí párcia

jkafaskf
Support

en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist