Dropkick Murphys (US) + support Gangnails

08/06/24 Velký sál Lucerna

D Smack U Promotion & Red Triangle present
Dropkick Murphys / US
8. 6. 2024, doors 19:00
Lucerna Velký sál, Praha
Vstupenky za 1157 Kč v prodeji od pátku 8. prosince 10:00 na goout.cz. Vstupenky online: https://goout.net/cs/listky/dropkick-murphys/vkvv/.
CELTIC-PUNKEŘI DROPKICK MURPHYS SE V ČERVNU VRACÍ DO PRAHY
Američtí celtic-punkeři Dropkick Murphys se po roce vrací do Prahy. V srpnu si je fanoušci užili pod širým nebem v rámci Prague Open Air v branických Ledárnách, 8. června to bostonští patrioti rozjedou ve Velkém sále Lucerny. Ledárenský koncert byl velice vydařený a lístky na něj se beznadějně vyprodaly. Skvělá zpráva je, že i ti, na které se v srpnu nedostalo, mají šanci zažít nefalšovanou keltskou jízdu! Vstupenky za 1157 Kč v předprodeji od pátku 8. prosince 10:00 na goout.cz. Vstupenky online: https://goout.net/cs/listky/dropkick-murphys/vkvv/.
Dropkick Murphys nejsou pro české publikum žádnou novinkou a v minulosti Česko několikrát navštívili, přesto byla jejich poslední pauza delší, než by si fanoušci přáli. Loňský srpnový koncert tak byl velkým potěšením. Tedy pro ty, kteří si včas pořídili lístek. Vyprodané Ledárny Braník praskaly ve švech a zaplněný bude bezpochyby i Velký sál Lucerny.
Dropkick Murphys jsou známí svojí divokostí, která vynikne hlavně na koncertech. Pro někoho tak mohlo být překvapením, že poslední dvě desky byly akustické a vlastně veskrze folkové. Kapela na nich totiž vrátila do života skladby folkové legendy Woodyho Guthrieho. Nebyli by to ale Dropkick Murphys, kdyby si do toho nepřimíchali trochu vlastní energie.
Není se ale třeba bát, že s věkem se tahle mnohočlenná bostonská partička zklidňuje a hledá si nové, pomalejší, hudební směry nebo že by snad zanevřela na žánr, ve kterém prorazila a ve kterém je naprostou špičkou. V Lucerně nás v červnu čeká jejich pověstná divoká jízda, tak si nenechte jejich show ujít!

en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist