Jon and Roy (CA)

05/04/24 Café V lese

Je snadné propadnout nenucenému, sympatickému šarmu Jona Middletona a Roye Vizera. Zkušení hudebníci a dlouholetí přátelé, jejich značka indie folk rocku je žánrem sama o sobě; žánrem, který evokuje volné letní dny, klikaté úseky silnic, tah cesty. S více než 50 miliony streamů po celém světě je jasné, že Jon a Roy a příběhy, které vyprávějí, zaujali i mnoho dalších lidí.

Živá vystoupení Jona a Roye jsou dobře známá díky Middletonovým strhujícím výkonům ve spojení s Vizerovým instinktivním rytmem a dokonalým dodržováním času. Na nedávných turné pozvedlo zapojení hornové sekce tato vystoupení do ještě větších výšin; není neobvyklé vidět, jak se zaplněné sály mění v propocené, radostí naplněné taneční party. Jak se postupně ruší omezení, budou se Jon a Roy vracet k dalším takovým vyprodaným davům. S výhledem na nové publikum a větší sály v Kanadě i v Evropě bude jejich návrat k živému vystupování po této vynucené dlouhé absenci o to sladší.

Těmto trubadúrům ze západního pobřeží samozřejmě nejsou velké davy a život na cestách cizí. Absolvovali turné s Xavierem Ruddem, Cat Empire, Trevorem Hallem a Toots and the Maytals, byli headlinery vyprodaných koncertů v kultovním vancouverském sále The Commodore Ballroom a hráli na festivalech v Kanadě (Edmonton Folk Festival, Winnipeg Folk Festival, Ottawa Bluesfest), USA (BottleRock, CA, Levitate Music Festival, MA) Evropě (Bulli Summer Festival, Německo, Sziget Festival, Maďarsko, Rock Les Bains, Francie) a Velké Británii (Boardmasters). Kapela září před živým publikem, ale není to jediná cesta, kterou si Jon a Roy získali nové fanoušky. Důvtipné umístění písní v televizních pořadech na stanicích HBO, NBC, MTV a OLN v kombinaci s dlouhodobými televizními reklamními kampaněmi pro společnosti Lululemon, Volkswagen a Scotiabank ještě více upevnily jejich celosvětovou pověst.
jonandroy.ca
facebook.com/jonandroy
instagram.com/jonandroy
jon-and-roy.fanlink.to/knowyourmind

en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist