King Nun (UK) + Deaf Heart

07/04/24 Café V lese

Na albu "LAMB" (které produkoval Caius S-Y ve studiu The Marshall) nás londýnský kvintet bere na cestu, která zahrnuje zranitelnost a autenticitu. Jímavá směs introspekce a syrových emocí je kolekcí živých, háky nabitých skladeb, které se noří hluboko do lidské zkušenosti; se zdravou dávkou existencialismu, konfrontujícího vlastní hrůzu, stejně jako sociální a emocionální hrozby a úzkosti.
Album vystihuje snahu zůstat věrný sám sobě ve světě, který často vyžaduje konformitu a odstup. Tento silný indie-punkový, grungeový opus slouží jako hluboká metafora pro tu citlivou část nás, která je náchylná k cynismu, traumatům a citové bolesti. Právě tato zranitelnost se však ukazuje jako nejkrásnější aspekt naší bytosti, která se s houževnatostí a grácií staví na nohy.
Od vydání prvního singlu "Tulip" v roce 2016 se King Nun vydali na cestu, na níž dosáhli tolika svých dětských ambicí, kolik jen mohli: headline turné po Velké Británii, Evropě a USA, stejně jako vystoupení jako support kapelám jako Foo Fighters, Black Flag a Frank Carter and the Rattlesnakes. Jsou hrdí na svá bouřlivá živá vystoupení, což potvrdil i časopis Rolling Stone, který je na festivalu Bonnarroo označil za "nejlepší rockové nováčky".

en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist