Lucky Love

05 11 Futurum Music Bar
Vstupenky
NEKONVENČNÍ UMĚLEC LUCKY LOVE POPRVÉ V PRAZE
Lucky Love – odvážný a elektrizující. Francouzský hudebník, známý svým výrazným projevem, se na podzim poprvé představí pražskému publiku. 5. listopadu nás ve Futuru čeká parádní kombo popu, rapu a elektra, na které jen tak nezapomenete! Lucky Love přináší slib nekonvenčního hudebního díla a songy v angličtině i francouzštině.
Dlouhodobému členovi kabaretu Madame Arthur je teprve 27 let, ale jeho hudba působí, jako by prožil už tisíce životů. Umělec mnoha talentů je ve své tvorbě nekorektní a přímý. Jeho nejznámější song Masculinity překročil hranici 2 milionů zhlédnutí na YouTube, a to už o něčem vypovídá. Lucky Love představí ve Futuru své první album Tendresse – osobitý počin, který jde až na dřeň a donutí vás přemýšlet. Je tak jasné, že zažijeme něco nového, neotřelého. Rostoucí popularitu Lucky Love dokazuje i neustále se zvětšující posluchačská základna na Spotify.
Lucky Love vnímá své texty jako možnost, jak se stát příkladem, který sám neměl. Vztyčený prostředníček politickým normám, nevídaný projev a energie. Lucky Love je opravdová osobnost a tahle muzika osloví každého, kdo si hledá své místo ve společnosti. Zapomeňte na vše, co jste dosud slyšeli o queer intimitě a mužství. A naživo to bude ještě lepší.
Zkrátka a dobře – tento výjimečný a pořádně nekonvenční koncert si rozhodně nesmíte nechat ujít!
en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist