Nikita Lev

19 11 Cafe V lese
Doors 19:30
Start 20:30
Vstupenky
Nikita Lev je newyorská indie-rocková/folková zpěvačka známá svou podmanivou a strhující hudbou. Se zaměřením na půvab, emoce a autenticitu vydala Nikita v roce 2023 svůj debutový singl „Elegance“ a od té doby pokračuje v okouzlování publika dalšími singly. Její introspektivní texty a bohatý vokál v nižších polohách vyvolávají srovnání s umělci, jako jsou Lana Del Rey a Phoebe Bridgers.
Nikita vyrůstala v hudební domácnosti, byla obklopena klasickými vlivy a svou vlastní hudební cestu začala již v útlém věku, kdy se učila hrát na několik nástrojů a zdokonalovala své skladatelské dovednosti. Ke své hudbě přistupuje prakticky, často používá kytaru nebo klavír a vytváří melodie a texty, které vyvolávají pocit stesku a nostalgie.
Nikitina hudba se vyvíjela po zvukové i textové stránce a výsledkem je zvuk, který je jí vlastní. Nikita má ve svém repertoáru více než 200 písní a ve své hudbě se nadále zabývá tématy lásky, ztráty a introspekce, čímž posluchačům vytváří intimní a blízký zážitek. Ještě letos vydá své debutové EP a vyrazí na své první evropské turné.
en
magnifiercrossmenuchevron-downTOPlist